Witam Państwa na naszej stronie.


Jesteśmy Firmą zajmującą się budową domów w systemie szkieletowym drewnianym, tradycyjnym murowanym, wykonujemy również remonty i renowacje budynków oraz wykończenia budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Głównie jednak zajmujemy się budową domów szkieletowych drewnianych.


Nasza Firma istnieje na rynku od 2008r. natomiast brygada która zajmuje się montażem domów szkieletowych ma doświadczenie 15 letnie.


Realizujemy projekty gotowe oraz każdy projekt dostarczony przez Inwestora ( domy jedno i wielorodzinne, bliźniacze, sklepy, hale, domki letniskowe i.t.p)


Cała konstrukcja budynku powstaje na miejscu na budowie, nie jest prefabrykowana, ma to swoje zalety ponieważ budynek jest idealnie dopasowany do prędzej wykonanego przyziemia, mamy też dostęp do tego aby dokładnie skręcić ze sobą poszczególne elementy ścian budynku.


Domy szkieletowe mają ogromne zalety ponieważ czas budowy takiego budynku to zaledwie 50 dni roboczych w stanie surowym zamkniętym. Domy te są bardzo ciepłe jednostkowe zapotrzebowanie ciepła to tylko 20 – 30 W/m3 gdzie przy cegle i pochodnych to około 120 -130 W/m3.


Naszą zaletą jest dokładność i fachowość wykonania robót , posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowane brygady zajmujące się poszczególnymi etapami robót.


Jesteśmy dumni z tego że możemy brać pełną odpowiedzialność za postawienie domu Państwa marzeń.